Autor:

Autor

Utworzono:

06.05.2017

90 min Koniec spotkania.

90+2 min Bieszczad ponownie ratuje swój zespół w sytuacji "sam na sam".

90 min Sędzia dolicza 3 minuty.

88 min Łuczak sam na sam z Bieszczadem, ale powrócił Wilczyński!

83 min Najemski zmienia Milewskiego

78 min Rzuchowski pojawia się na boisku w miejsce Poczobuta.

73 min Piłka wpadła do siatki Zagłębia, arbiter dopatrzył się jednak faulu na Fabisiaku.

69 min Z boiska schodzi Wilk, na boisku pojawia się J.Bąk.

67 min Żółtą kartką ukarany Wilczyński.

66 min Z boiska schodzi Pribula, na boisku pojawia się Ryndak.

65 min Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Pribula, na boisku pojawia się Ryndak.

63 min Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Wolski wchodzi na boisko w miejsce Serafina.

56 min Schodzi Michalak, a wchodzi Matusiak.

51 min Uderzenie Klichowicza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, lecz piłka nie znajduje drogi do bramki Fabisiaka.

45 min Druga połowa rozpoczęta.

45 min Koniec pierwszej połowy.

45 min Fran Gonzalez z rzutu wolnego. Fabisiak paruje futbolówkę na poprzeczkę!

38 min Żółta kartka dla Tomasza Nowaka za faul na Wacławczyku.

35 min Najlepsza okazja do zdobycia wyrównującej bramki przez gospodarzy. Kapitalne podanie Klichowicza do Wilka, który był sam na 16 metrze i trafił prost w bramkarza!

29 min Kapitalna akcja gospodarzy kończy się uderzeniem Klichowicza, który w ostatniej chwili blokuje Bogusławski!

26 min Bieszczad ratuje swój zespół przed stratą drugiej bramki. Fidziukiewicz nie wykorzystuje sytuacji "sam na sam".

25 min Uderza z dystansu Jakub Wilk i z problemami broni Fabisiak!

18 min Po trzecim z kolei dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy Pribula uderza z pierwszej piłki i pokonuje Bieszczada.

13 min Szybka odpowiedź Bytovii, Klichowicz mija się z piłką.

11 min Słupek uratował gospodarzy przed statą bramki. Uderzał Pribula.

8 min Strzał Bartczaka nad bramką Bieszczada.

8 min Ładna akcja Surdykowskiego z Klichowiczem, który ostatecznie znalazł się na pozycji spalonej.

5 min Spokojne pierwsze minuty w Bytowie.

4 min Fidziukiewicz upada w polu karnym. Sędzia nie używa gwizdka.

1 min Zaczynamy spotkanie!