Autor:

inter.warszawa

Utworzono:

28.10.2018

Na początku spotkania szybko zdobyliśmy 2 bramki (odpowiednio Maciej Skałba i Radosław Makuszewski), ale niestety cytując klasyka 2:0 to niebezpieczny wynik. To piłkarskie powiedzenie niestety tym razem również okazało się prawdziwe i po kolejnych kilku minutach i jednej składnej akcji gospodarzy wynik zmienił się na 2:1, a po chwili wynik pierwszej połowy na 2:2 ustalili gospodarze z karnego.

W drugiej połowie sporo walki w środku pola i wymiana cios za cios, niestety B-klasowa skuteczność bramkarzy jak i napastników nie pozwoliła nam zobaczyć gradu bramek. B-klasowa agresja obrońców pozwoliła nam jednak obejrzeć bramkę dającą nam 3 punkty. Z karnego w końcówce wynik ustalił Jan Wojtkowski.

Dziękujemy kibicom za wsparcie pomimo pogody i zapraszamy na kolejne spotkania!